پاسخگوی نیازهای وب سایت شما هستیم

پلن های نمایندگی حجمی

نمایندگی حجمی

سرویس میزبانی بصورت نمایندگی حجمی (Reseller Hosting) مناسب برای طراحان وب و یا شرکتها و افرادی است که تمایل به فروش سرویس های میزبانی وب را به مشتریان خود و با نام خود دارند، در این سرویس نماینده از فضا و منابعی از سرور که بصورت سالانه اجاره کرده را بصورت پلن های مورد نظر خود تعریف و به مشتریان خود عرضه میکند. 

کلیه پلن ها دارای امکانات زیر هستند:

کنترل پنل Plesk
امکان ارائه سرویس با نام نماینده
تعریف پلن های میزبانی متنوع
استفاده از لوگوی نماینده در کنترل پنل
ارتقاء و افزایش منابع در صورت نیاز
امکان نصب راحت و سریع Joomla
امکان نصب راحت و سریع Wordpress
پشتیبانی از PHP , Perl, Python, ASP , ASP.Net, ...
پشتیبانی از Ms SQL , MySQL, PgSQL
امکان چک کردن ایمیل ها از طریق وب (WebMail)
 • Linux
 • Windows
تومان 3,600,000 / سال
RL3

RL3

20480 مگابایت (20 گیگابایت) قابلیت میزبانی 80 دامنه 200 گیگابایت ترافیک در ماه اکانت ایمیل نامحدود 140 پایگاه داده MySQL امکان استفاده از نام سرور های اختصاصی
تومان 2,600,000 / سال
RL2

RL2

10240 مگابایت (10 گیگابایت) قابلیت میزبانی 60 دامنه 100 گیگابایت ترافیک در ماه اکانت ایمیل نامحدود 80 پایگاه داده MySQL امکان استفاده از نام سرور های اختصاصی
تومان 1,600,000 / سال
RL1

RL1

5096 مگابایت (5 گیگابایت) قابلیت میزبانی 40 دامنه 50 گیگابایت ترافیک در ماه اکانت ایمیل نامحدود 60 پایگاه داده MySQL امکان استفاده از نام سرور های اختصاصی
تومان 3,800,000 / سال
RW3

RW3

20480 مگابایت (20 گیگابایت) قابلیت میزبانی 80 دامنه 200 گیگابایت ترافیک در ماه اکانت ایمیل نامحدود 30 پایگاه داده MySQL امکان استفاده از نام سرور های اختصاصی
تومان 2,800,000 / سال
RW2

RW2

10240 مگابایت (10 گیگابایت) قابلیت میزبانی 60 دامنه 100 گیگابایت ترافیک در ماه اکانت ایمیل نامحدود 20 پایگاه داده MySQL امکان استفاده از نام سرور های اختصاصی
تومان 1,800,000 / سال
RW1

RW1

5096 مگابایت (5 گیگابایت) قابلیت میزبانی 40 دامنه 50 گیگابایت ترافیک در ماه اکانت ایمیل نامحدود 10 پایگاه داده MSSQL امکان استفاده از نام سرور های اختصاصی

 • چه تفاوت بین Linux hosting و Windows hosting وجود دارد؟

  زبان های برنامه نویسی مختلفی که برای ساخت وب سایت استفاده میشوند بر روی سیستم عاملهای مختلفی کارایی دارند. به عنوان مثال اگر وب سایت شما با ASP/ASP.NET نوشته شده است شما می بایست از میزبانی ویندوز استفاده کنید، و اگر وب سایت شما با PHP نوشته شده است بهتر است از میزبانی لینوکس استفاده نمائید.

  لازم به ذکر است که برای استفاده از هر میزبانی وبی نیازی نیست که شما لزوما کار با سیستم عامل مربوطه را بلد باشید زیرا تمام تنظیمات از طریق کنترل پنل میزبانی انجام میشود که استفاده از آن بسیار ساده است.

 • چگونه می توانم به کنترل پنل هاست خود دسترسی داشته باشم؟

  از طریق آدرس های زیر میتوانید به کنترل پنل پایا هاست خود دسترسی پیدا کنید:
  آدرس کنترل پنل هاست ویندوز: http://admin.payahost.com
  آدرس کنترل پنل هاست لینوکس: http://admin.payahost.net

 • کجا می توانم فایل ها را upload کنم؟

  وارد کنترل پنل خود شده را، "website &domains ---- File Manager" را انتخاب کنید و یا می توانید وارد FTP شده و فایل های خود را در فولدر "httpdocs" آپلود کنید.

 • آیا می توانم یک زیر دامنه مانند "sales.mydomain.com" داشته باشم؟

  بله، شما قادر خواهید بود زیر دامنه خود را، مثل "sales.yourdomainname.com" داشته باشید. زیر دامنه ها اساساً زیر شاخه یا پوشه ایجاد شده تحت دامنه اصلی هستند که یک وب سایت کامل با نام کاربری و رمز عبور وaccount خود محسوب می شود.

پرسش و پاسخ متداول

 • میزبانی وب چیست؟

  میزبانی وب در واقع فضای مجازی مشخص بر روی یک وب سرور است ، به طوری که می توان وب سایت را بر روی این فضا منتشر نموده و در درسترس عموم قرارا داد.

   
   
   

 • عبارت های PHP, ASP, Perl و غیره چیستند؟

  این عبارات زبان های برنامه نویسی هستند که به صورت علائم اختصاری نمایش داده شده اند. هر زبان برنامه نویسی آن مزایا و استفاده خود را دارد. بهترین کار این است که خودتان جستجو کرده و بهترین زبان برنامه نویسی که مطابق نیازهایتان است را پیدا کنید.

 • MySQL، MS-SQL، و غیره چیستند؟

  MySQL و MS-SQL سیستم های پایگاه داده هستند. با توجه به خدماتی که هاست شما ارائه می دهد، می توانید یک پایگاه داده برای سازماندهی داده های خود استفاده کنید. دقت داشته باشید که MS-SQL فقط بر روی ویندوز قابل ارائه می باشد.

 • فضا و ترافیک ماهانه دقیقاً به چه معناست؟

  فضای دیسک میزان فضایی است که وب سایت شما حداکثر تا آن مقدار مشخص میتواند استفاده کند. .هر فایل بر روی وب سایت شما باید جایی در سرور شما ذخیره شود و هر فایل حجم متفاوتی دارد.
  ترافیک ماهانه، میزان اطلاعاتی است که سرور به سایت شما اجازه می دهد در مدت یک ماه ارسال/دریافت کند. انتقال اطلاعات معمولا در مقیاس گیگابایت (میلیاردها بایت) اندازه گیری می شود.